| KhaZix a întrebat:

Am incercat sa setez aceeasi fotografie de profil pe facebook si nu mai merge, stiti de ce?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu se mai poate deloc... Asta e o noua actualizare a facebook-ului

| BlaaBlaa a răspuns:

Nu se mai poate asa a modificat Facebook.

| Ganduri123 a răspuns:

E foarte posibil sa fie doar ceva de moment... poti sa incerci peste 30-40 de minute... daca nu merge incearca mai tarziu sau chiar maine... sper sa-ti mearga... Funda?

am o intrebare pentru. tine -> Merge sa pui o alta poza si nu cea pecare o doresti tu?