| aNNd_3856 a întrebat:

Am instalat de curând Windows 7 Ultimate pe calculator, posesorii de W7 știu că acest OS instalează automat driverele (din câte am văzut le instalează pe toate, dacă greșesc, nu ezitați să-mi spuneți). Am o placă video de la AMD, Ati Radeon X1500, credeți că mai este necesar să instalez acest driver? (http://support.amd.com/......sta32.aspx product=2.4.1.3.13& lang=English) Va funcționa mai bine acesta decât cel instalat de W7?
Seară bună.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. De pe net. De cand s-a lansat Windows 7 s-au mai imbunatatit driverele.