| aNNd_3856 a întrebat:

Am instalat de curând Windows 7 Ultimate pe calculator, posesorii de W7 știu că acest OS instalează automat driverele (din câte am văzut le instalează pe toate, dacă greșesc, nu ezitați să-mi spuneți). Am o placă video de la AMD, Ati Radeon X1500, credeți că mai este necesar să instalez acest driver? (http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pag es/radeonaiw_vista32.aspx?type=2.4.1& product=2.4.1.3.13& lang=English)
Va funcționa mai bine acesta decât cel instalat de W7?

Seară bună.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Teoretic, nu este necesar sa instalezi nimic. Foloseste-l asa cateva zile si vezi cum functioneaza. Daca totul e in regula, atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Succes!

3 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Nu instaleaza toate driverelelaughing)rolling on the floor) ai vazut prost doare sunet internet si mai cateva nu stiu exact care

| aNNd_3856 explică (pentru tauretee):

Uite că la mine s-au instalat absolut toate. Ai răspuns să te afli în treabă, măcar dacă-mi răspundeai la ce am întrebat.

| marcusnmc a răspuns:

Daca iti merge bine nu are rost sa mai instalezi alte drivere, dar daca vrei poti incerca.