| kuk a întrebat:

Salut! Am instalat jocul battlefield bad company 2 si cand vreau sa il joc
in single-player imi cere un registration code.Ma poate ajuta si pe mine cineva? Va rog frumos, pentru ca am cautat peste tot si nu am reusit sa il gasesc...

11 răspunsuri:
| andrei90tm a răspuns:

Ygzz-7emh-qgyp-jqgg-trld

in caz ca nu merg ai aici mai multe:

http://www.serials.ws/index.php

scrie la search Battlefield Bad Company 2. dupa ce iti afiseaza rezultatele la categoria "Serials" cauti unul care iti merge.

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal cine ma poate ajuta si pe mine ...am instalat jocu battlefield bad company 2 si cand vreau sa intru in joc imi zice ceva de Please insert the original "Battlefield Bad Company 2" CD/DVD. nu stiu dc. am fcaut crack da degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in joc si da mai campein sau niu game daca vrei sa iei jocul de la inceput. Mie imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, cine stie cd-keyul pentru modu multiplayer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nul stiu si ma cheama dominic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plsss si eu registration code ala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA
Daca esti prost.Vezi ca nu stii. Da mintea aia a ta ce sa inteleaga.

| kuk explică:

Nu este vorba de cd-key...

| grasu_5493 a răspuns:

nu merge

| Tiron_Alex_1998 a răspuns:

Da dai pe resume game

| tomi_3749 a răspuns:

Trebuie sa ai jocul original si in cutie cel mai sus e codul original