| BlackManJe a întrebat:

Am instalat windwos xp, si este in spaniola. Cum fac sa il dau in engleza sau in romana? Nu cnteza limba doar sa il schimb pentru ca nu ma pricep cu spaniola. dau funda si va rog cat mai repede

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JPzpvdxw4J8 urmeaza pasii si poti pune engleza sau limba romana.

| ROB3RT89 a răspuns:

Start-control panel-clock, language and region si selectezi de acolo engleza.

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Salut instalezi interfata asta si dupa un restart o sa fie in romana... Funda daca ti-a fost de ajutor http://download.chip.eu/ro/Interfa_-limba-roman_-Windows-XP-2_1255015.html