| Spark_Alexs_1999 a întrebat:

Am inteles ca exista un spray care elimina praful folosit pentru lapop-uri si calculatoare, daca exista link please sau alte solutii pentru ami curata PC-ul mai eficient?

Răspuns Câştigător
| Black00 a răspuns:

Pai,din cate stiu eu, majoritatea folosesc filtre de praf si isi situeaza unitatea mai sus de podea sa nu aspire praful de pe jos sau cu spray http://www.pcgarage.ro/......ne-400-ml/

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Spray cu aer comprimat. Frectie. Prostie.
pentru pc folosesti un compresor, bineanteles cu presiune mica, iar pentru laptopuri folosesti serviciul tehnic. asta ca sa iti dezmonteze laptopul si sa ti-l curete. cum te gandesti ca folosind un spray de aer comprimat vei scoate tot ceea ce ai in ventilatorul laptopului? nu ai cum.