| Denis_Marian_Prigoreanu_1993 a întrebat:

Salut,am intrat odată pe youtube si nu mai eram abonat la nimeni si nici nu mai merge sa ma abonez si nici magazin play nu îmi mai merge îmi puteți spune dece? Va rog. Funda.

2 răspunsuri:
| Daniel_Alexandru_2000 a răspuns:

E posibil ca YouTube sa-ti fi banat contul de Google. Asa ca acum esti nevoit sa-ti fac alt cont de Google. Sper ca te-am ajutat! Fundita daca te-am ajutat! big grin

| Denis_Marian_Prigoreanu_1993 explică:

Când am făcut cont de google nou si am intrat si îmi zicea,, NU SA PUTUT CONECTA''. Si ca poate fi o problema a androidului.