| ȚiganTranspirat a întrebat:

Am iPhone 4 si am o intrebare.Cand pun sa activez bluetooth mi-l activeaza dar tot imi arata ca se cauta dispozitive.Eu am pus alt telefon care are activat bluetooth dar nu-l gaseste. O prietena mi-a spus ca doar alt iPhone gaseste. E adevarat?
Primul care raspunde corect primeste fundita+vot!

Succes!happy

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Da. Nu poti trimite prin bluetooth de pe un iPhone decat catre alt iPhone sau iPod. Si nici alt telefon nu poate trimite unui iPhone/iPod.

3 răspunsuri:
| TeoooStefan a răspuns:

Este corect bluetooth la iPhone merge doar de pe iPhone pe iPhone!
Funda:X

| ȚiganTranspirat explică:

Multumesc ai funda si vot

| ȚiganTranspirat explică:

Scuze tu ai ajuns mai tarziu dar iti dau vot