| iPhone_6487 a întrebat:

Buna TPU de ce nu imi merge bluetooth pe iPhone 3G imi apare doar ca se activeaza si ca cauta dispozitive, le gaseste dar nu pot sa trimit sau primesc nici un fel de fisier:audio, video, foto, etc.plssss FUNDA SI VOTTTTTT

Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

Se poate transfera, numai ce iti permite si catre un alt iphone.Pentru a baga melodii(in biblioteca muzicala) si foto folosesti programul lui ITunes,iar ca sa iti bagi tonuri de apel personalizate, iti trebuie "ImTOO iPhone Ringtone Maker" binenteles cu serial, se gaseste pe google daca cauti!

1 răspuns:
| mousemagic a răspuns:

La iphone 3g poti doar sa conectezi un headset bletooth, nu poti sa transferi fisiere, scrie aici
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_3g-2424.php