| DenisIonut01 a întrebat:

Salut, am laptopul asta http://www.domo.ro/......25_XN852EA si as dori sa stiu daca pot sa pun diferite documente pe CD/DVD (cu alte cuvinte daca pot sa fac dvd/cd-uri)

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Da, poti sa sa faci cu el cd-uri/dvd-uri. Dupa cum vezi scrie clar in specificatii "DVD+/-RW Super Multi, LightScribe ".
@AMD, ce intreaba omul si ce-i raspunzi tu?

3 răspunsuri:
| Softit a răspuns:

Nu-ţi recomand HP, fiindcă cedează: display-ul, DVD-RW-ul, probleme de încălzire, etc. O să îţi pară rău, după un an dacă îl cumperi. Orientează-te către un ASUS sau DELL!

| Softit a răspuns:

Bună. abia acum văd că deja l-ai achiziţionat. MARE PĂCAT. Pe cât punem pariu că o să te plângi că ţi s-a stricat laptopul?

| DenisIonut01 explică:

laughing sunt sigur ca se va strica dar numa de asta m-am incadrat adica ma sa incadtrat in maxim 17 mil sa faca rata si are tot ce imi trebuie n-am vrut HP dar la domo doar asta la avut. app chestia cu incalzirea ai dreptate o sa ai cumpar un coolar dala de pui pe el sa se raceasca