| ady900 a întrebat:

Salut.
Am luat un gps din belgia si nu are harta romaniei pe el.
Gps-ul se numeste tomtom GO 720.
ajutati-ma sa imi pun si eu harta romaniei pe el.
Si daca se poate si limba sa o pun romana.

3 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Pentru. inceput am dat de un tabel pe un forum dedicat numai gps-urilor...dar eu prea putin inteleg notiunile din tabel...

mintea mea de nepriceput in ale gps-urilor m-a indus sa cred ca trebuie sa descarc o versiune de harta cu cat mai multe "Y"pe verde asa ca alegerile mele au fost :

Western_and_Central_Europe_2GB_840_2561 (1.22 GB)
Western_and_Central_Europe_840_2562 (2.08 GB)
Western_and_Central_Europe_840_2563 (1.94 GB)

...in speranta ca macar una din ele sa functioneze daca o sa am norocul sa le instalez corect, avand in vedere ca eu n-am mai avut de-a face cu gps-uri niciodata...

deci prin urmare orice fel de ajutor/explicatie in legatura cu tabelul de mai sus sau pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru. a instala corect ce trebuie instalat, e extraordinar de bine-venit.

| PuF1zoR a răspuns:

Salut. Nu poti face tu nimica. Trebuie sa il trimiti la un service sa iti faca un upgrade. Dupa o sa ai toate hartile happy

| AndreiHcK a răspuns:

Mai este valabil anuntul? daca vrei te pot ajuta eu...da-mi add la id software_helppro@yahoo.com sau da-mi un pm sa te pot ajuta