| AlexutzuVaIntreaba a întrebat:

Am luat un intro pentru youtube de pe net deja facut,cu efecte, etc. Este un intro care se misca numele in toate partiile.

Cum pot scrie numele meu? in loc de "Your Name"?

Daca se poate sa-mi dati un tutorial sau sa-mi spuneti.

Funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

De obicei cei care distribuie astfel de intro-uri le impacheteaza, iar in pachet se gaseste atat video-ul in sine, ca un preview, dar si fisierul proiect pe care trebuie sa-l deschizi in programul pe care l-a folosit cel care a creat intro-ul, pentru a putea edita elementele din video. De obicei, acestia folosesc Adobe After Effects sau Premiere PRO.

Răspuns utilizator avertizat
| Xolly a răspuns:

Pentru a modifica template-ul ai nev de 2 programe primul c4d iar al doilea after effects le poți găsi pe youtube free (ele de fapt costa) si după ce le pui scrii pe youtuvr how edit a template intro c4d

| razviiii a răspuns:

Salut! Da-mi un mesaj privat, iti dau adresa mea de mail si te ajut de acolo. Am nevoie de mai multe informatii.