| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Am luat un virus in pc si acum vreau sa ii dau reset, dar cand incerc sa ii dau Reset this PC din recovery, din setari imi zice "Insert your Windows installation or recovery media, and restart your PC with the media" (windows 10), am incercat si sa dau enable la Windows RE din cmd, dar nu a mers si nu stiu ce ar trebui sa fac ca sa dau reset, ajutor va rog!

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa pui windows 10 pe un stick curat si sa il bagi in pc si sa dai reset accesand versiune de pe stick.

| NoahKaan a răspuns:

Poti descarca Antimalware. E un program foarte bun

| PainTech a răspuns (pentru NoahKaan):

Cred ca te referi la Malwarebytes Antimalware. Programe antimalware exista mai multe.

| NoahKaan a răspuns (pentru PainTech):

Da