| vikkk96 a întrebat:

Am luat un virus si nu stiu cum sa scap de el. Cand intru pe facebook imi zice ca ia expirat certificatul si pe mess cand ma loghez imi zice ca am probleme cu internetul!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Data si ora calculatorului sunt setate bine?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sterge si datele de navigare din browserul cu care intri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaneaza cu un antivirus bun si daca nu il scoate format tot.

| doc69 a răspuns:

Downloadeaza gratuit instant messenger cleaner si pune-l la treaba

| ZK a răspuns:

Nu sunt sigur ca este vorba despre un virus, este posibil ca datorita faptului ca calculatorul tau este considerat ca si calculatorul uniu cracker asa ca nu iti poate da (facebook-ul) certificatul de securitate.