| Emy_4433 a întrebat:

Salut.Am monitorul murdarit de urme de mana...cu ce il sterg?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Recomand produse speciale. Solutiile pentru geamuri si ochelari contin alcool si matuiesc in timp display-ul, iar carpele normale lasa scame si favorizeaza aparitia micilor zgarieturi de la granulele mici de praf. Recomand o carpa microfibre si o solutie speciala: http://goo.gl/IIPhG
Succes;)

18 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cel mai bine ar fi cu o solutie pentru monitoare/tv-uri.Dar poti si carpa foarte putin umeda.

Apache
| Apache a răspuns:

Exista solutii speciale la magazinele de calculatoare! :.dar oricand poti inmuia un servetel in apa, sterge monitorul si apoi sterge-l cu un servetel uscat!

| adriangabor92 a răspuns:

Cu sapun

| FoarteLetargic a răspuns:

Cu pronto

| hatze a răspuns:

Daca ai monitor cu plasma iti trebuie o solutie speciala ptru a sterge monitorul, iar daca ai monitor mai vechii il stergiu cu o carpa de sus in jos. pana va disparea urmele.

| ღNameღ a răspuns:

Servetele umede apoi uscate

| RockLegend a răspuns:

Cu spirt

| Reek54 a răspuns:

Sunt niste carpe speciale. gasesti in magazinele mari tongue

| BloodPrison a răspuns:

E bine daca il stergi cu sol speciala de la altexhappy

| kroko a răspuns:

Daca e lcd, cu o carpa moale si apa (asa scrie in manualul monitorului).
mai gasesti un kit de curatat monitorul la vitacom. contine o lavetica moale, un penson pentru praf si un spray cu lichid de curatare. nu-ti recomand sa incerci servetele pentru sters ochelarii pentru ca-l poti zgaraia.

| ramona11ramona a răspuns:

Se gasesc la magazine solutii speciale eu am cumparat si merg super

| lunarwolf a răspuns:

Exista niste spray-uri si servetele speciale...
Dar, daca nu, poti sa-l stergi cu servetele umede. happy

| unCalutz a răspuns:

Pronto pentru ecranewinking

| IoanaTempah a răspuns:

Pronto pentru suprafete din sticla happy

Răspuns utilizator avertizat
| 12Afasa2 a răspuns:

Daca ai ochelari...MAterialul cu care stergi ochelarii e foarte BUN. daca nu incearca cu solutie de aia de geamuri
FUNDA?hee hee

| xXCarolinaXx a răspuns:

Cu Clin de spalat geamuri Si apoi dai cu o carpa curata.eu asa il sterg
Fundita?