| StephanSaiyan a întrebat:

Am nevoie de ajutor în legătură cu internetul. În zona in care locuiesc nu există pe o rază de un km cablu de tv sau net, așa că am luat un modem (stick) cu cartela pentru net de la Orange. Însă vreau să inchid abonamentul ai să îmi iau internet cu un volum de date neli! itat si o viteză decenta. Îmi puteți recomanda o rețea/firma de unde as putea achiziționa internet

1 răspuns:
| DoarRaspunsBun a răspuns:

Salut, pai depinde ce firme acționează pe raza dumneavoastră. Dar dacă este posibilitatea Rcs-rds (digi) este foarte bun!