| Gabriel_Dennis_1999 a întrebat:

Salut.Am nevoie de ajutor la aceste casti.
Sa dus mufa asa ca am loat o mufa cu fir de la o alta pereche.Numai ca habar nu am cum sa imperechez firele am incercat de 7 ori se aude doar in una ba incet ba nu mere, punandule culoare la culoare nimic tot la fel explodez de nervi, le repar unui prieten dar nu are mufa cu firul asa ca trebuie sa pun alta.
Aici sunt imagini cu castile si firele:
http://imgur.com/a/SxXAx
Multam.

1 răspuns:
| RandomStudent a răspuns:

Daca nu merge culoare dupa culoare incearca sa fci combinatii(ex pui firul rosu cu cel albastru in loc de rosu)(ar trebui sa fie cam 15 combinatii) si sa ai grija sa nu se atinga firele unele de altele.