| Lukian a întrebat:

Am nevoie de albumul Puiu Codreanu si Adi Neamtu-Mai coboara odata Doamne la noi pe pamant vol 3! Sau macar cum se numesc melodiile de pe album! Dau fundoi! Va rog big grin

7 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Daca scrii numele albumului si numele autorilor pe google, imediat vezi! pe TPU nu se mai pot posta linkuri de download, pentru ca s-a intrat intr-un program anti-piraterie! bafta!

| Lukian explică (pentru gki1980):

MS de raspuns! Am procedat cum ai spus tu inainte sa postez intrebarea, dar nu am gasit nimic... sad cred ca ii vechi albumul sau nu stiu... NVM

| gki1980 a răspuns (pentru Lukian):

Văzusem pe vitan, din prima mi-au apărut vreo 3-4 site-uri cu albumul ăsta, nu am intrat pe ele, drept să-ți zic. îmi pare rău că nu merge sad

| Lukian explică:

Ok nici o problema! Ms pentru implicare big grin App, nice eyes big grin
...o sa ma uit acum pe vitan sa vad poate gasesc cv big grin

| Lukian explică:

Ai 31 de ani?

| gki1980 a răspuns (pentru Lukian):

Da. 31. mersi de compliment pentru ochi happy

| Lukian explică:

WoW...nu arati de 31 de ani... inseamna ca te mentii bine big grin