| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.
Am windows 8.1 si am un sistem audio 2.1 care l-am conectat in mufa verde din spate. Si am si o pereche de casti cu microfon si le-am conectat tot in spate in mufa albastra respectiv rosie. Problema este eu as vrea daca se poate sa mearga si castile si boxele in acelasi timp. Sa nu mai trebuiasca sa le tot scot si sa le bag. Si daca bag castile in mufele din fata imi anuleaza boxele si nu mai merg pana nu scot castile. Se poate cumva sa setez ceva si sa le pot tine toate 3 mufe conectate in spate si sa functioneze si boxele si castile in acelasi timp?

1 răspuns:
| OvidiuDrg a răspuns:

Incearca sa instalezi Realteck audio driver ( http://support.lenovo.com/us/en/downloads/ds022270 ) este universal si cred ca te va scapa de mica ta problema