| Perversul69 a întrebat:

Am nevoie de un program de montaj video bun, care sa fie si usor de folosit

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Dacă prin bun înțelegi un program cu mai multe funcții, Openshot sau Shotcut.
SAU Blender. (are și editor video integrat, pe lângă ce mai face)
Camtasia are doar niște funcții primare, (e foarte bun pentru înregistrat desktopul și atât.)

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-le dom'le fundă cum ai promis, oamenii s-au ostenit să-ţi răspundă!

| AlexSalling a răspuns:

Camtasia. Super si simplu. Iarasi, Wondershare (mai complex) este simplu.

| Alexandru250201 a răspuns:

Incearca Filmora

| RecKinul a răspuns:

Windows Movie Maker

| Rorry a răspuns:

Videopad