| Rogony a întrebat:

Este bun acest sistem pentru Gaming:
http://www.cel.ro/......hdd-1tb-l/
ce ar trebui schimbat? doar materiale de pe cel.ro si costul final sa nu depaseasca 3000 ron

Răspuns Câştigător
| Hasss a răspuns:

E o prostie ce ai spus tu degeaba ai multi gb la placa video daca seria placi e veche asa ca 1 gb e de ajuns.

2 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

E destul de bun. Ce ii lipseste e mai multi GB la placa video.Al meu are 3 GB si acela are 1 GB. E bun si 1 GB, dar ca sa fii sigur ca nu o sa intampini probleme, iti recomand cati mai multi GB la placa video.

| Hasss a răspuns (pentru bortanradu):

E o prostie ce ai spus tu degeaba ai multi gb la placa video daca seria placi e veche asa ca 1 gb e de ajuns.

| bortanradu a răspuns:

Eu am spus asta in cazul placilor noi.