| Yeellow a întrebat:

Am nevoie sa creez un Website, unde sa incarc topicuri de subiecte unde sa fie linkuri pentru descarcari, ma ajuta cineva?
P.S.: E legat cu musica, mai exact cu chitara, si doresc sa incarc tablaturi, video-uri sau pur si simplu informatii utile.

Fundon!

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce buget ai?

| CPAElites a răspuns:

Sau poti incerca platforma Wordpress, unde iti poti creea un blog gratuit happy

| Yeellow explică (pentru CPAElites):

Pe luna as dori sa platesc cam 10 dolari, fiindca la inceput nu o sa am un profit. Mersi, o sa incerc pe Wordpress, dar ce zici de Wix?

| CPAElites a răspuns (pentru Yeellow):

Wordpress, nu platesti nimic.
Tu crezi ca ai sa scoti bani din site? Stai linistit.

| Yeellow explică (pentru CPAElites):

Ce?