| AleeSsandraa a întrebat:

Am niste casti de S4 originale si acum cateva zile am observat ca nu imi mai merge casca dreapta. Castile le-am cumparat in aprilie de la Vodafone si am dat destul de mult pe ele. Aveti idee ce ar putea sa aiba si daca au garantie? Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| popM188 a răspuns:

S-a dus un fir. Daca vei misca fie de la mufa sau de la casca dreapta ai sa auzi niste zgomote sau vor porni. De regula se rupe firul. Ia-ti altele