| anonim_4396 a întrebat:

Am o carcasa Segotep Warship EVO Black.As vrea sa ii fac niste gauri in partea de sus a celor 2 locuri de ventilatoare deoarece are o singura zona pe unde sa treaca aerul si acea e mica.Cu ce pot face acele gauri?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Carcasele au, de obicei, locurile pentru ventilatoare bine calculate pentru tirajul aerului in cutie. Este necesar, insa, montarea unui ventilator care sa scoata aerul cald din cutie.
Nu recomand gaurirea in alte parti al cutiei.
Un specialist poate da solutii in caz de supraincalzire, dupa caz.

| K0sti a răspuns:

Cu ce se fac gaurile de obicei...