| Cosming a întrebat:

Am o centrala telefonica philips sopho ipc100 si caut de 2 zile soft-ul pentru ea. Se cheama ipc100 pc pro. Stie cineva de unde il pot lua? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Alexsb2006 a răspuns:

Cel mai bine la ei pe site. daca nu gasesti acolo ai costumer service si le scrii acolo si iti vor raspunde. Am avut si eu o problema cu un produs Sony si nu gaseam rezolvarea, le-am scris si m-au ajutat in sub 24 ore.

2 răspunsuri:
| sartor a răspuns:

Nu sunt experimentat dar s-ar putea sa te ajute :http://sopho-ipc-100-pc-pro.software.informer.com/

| Cosming explică (pentru sartor):

Am mai incercat site-ul ala dar nu au link de download...soft-ul ala de marfa de contrabanda vad...stiu ca cei de la romtelecom il au, dar n-au vrut sa-mi-l dea laughing