| GroparuVesel a întrebat:

Am o configuratie destul de slaba:
Procesor Intel Celeron 2.53 Ghz;
Placa video incorporata Intel G41 256 mb;
1 Gb RAM DDR3.
Vreau sa stiu ce ma limiteaza cel mai mult. Daca doriti mai multe detalii, spuneti.

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Salut!
Este un sistem ingramadit cu totul si nu iti recomand sa mai investesti in el.
Daca te simti limitat, iti recomand sa vinzi in forma actuala si sa cumperi un sistem dintr-o generatie noua la care ai posibilitati de upgrade pe viitor.

La cel de acum, mare lucru nu prea ai de carpit, poate sa mai adaugi un modul de memorie ram, o placa video dedicata nu are sens sa mai pui, avand in vedere procesorul...

| DjDanutzy a răspuns:

Ai 2 limitari omule placa video la procesoru ala minim 512mb si la ram macar 2gb