| TUD0R12 a întrebat:

Am o imprimanta Canon i-sensys mf4120 si nu stiu cum sa anulez printarea din memorie. adica dupa ce a esuat o printare imprimanta de fiecare data cand o deschid relueaza printarea respectiva. cum pot sa anulez asta? Multumesc

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Relueaza? Asta in ce limba e nene?

| danutzu96 a răspuns:

1. Daca este in memoria imprimantei o scoti din priza sau apesi pe anulare (daca are buton).
2. Daca este in Sooler (imprimanta mica de apare langa ceas) dai clic acolo si stergi documentele.

| Cyclades a răspuns:

Ai aici manualul in format electronic care te va ajuta sa rezolvi problema la acest model.
http://www.arbikas.com/view/locator/MF4100_4120_4122_4150_PC.pdf