| bogdytzu a întrebat:

am o imprimanta hp si vreau sa scot ceva dar nu merge... adica e instalata in pc si cand ii dau print nu face nimic. care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Kataloasa a răspuns:

Asa am patit si eu. Imi mergea sa scanez, dar nu sa listez. straight face Prima data am crezut ca s-a stricat, insa nu era asa, cand am sters praful am miscat mufa care mergea in unitatelaughing... nu a fost nimic grav, asa ca uita'te cu atentie, sa nu te sperii degeaba