| SergiuMD a întrebat:

Salut am o intrebare:am o problema cu calculatoru, cind ma uit filme online sau cind ma joc in jocuri ap se stinge calculatorul brusc in ultimul timp din ce cauza?

6 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Desfa unitatea centrala, ia un aspirator si apucate de curatat! Recomandat este sa poti scoate si ventilatorul de la cpu sa-l curati si sa-i pui vasilina siliconica noua intre el si procesor! Scoate si placutele de ram si placa video (daca are) si cu o radiera, freaca contactele pana stralucesc, dupa ce le-ai sters nu mai pune mana pe contacte! Monteazale inapoi! Succes!

| Minks a răspuns:

Se supraincalzeste. Desfa unitatea si curata-l de praf (inclusiv radiatorul coolerului de la procesor)

| PaduraruAlin a răspuns:

De la sursa de curent.

| SergiuMD explică:

Ok mersi mult pentru raspuns.

| SergiuMD explică:

Ok ms mult

| Alliie a răspuns:

Schimbatsi ventilatorul de la pcwinking