| yuP a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata: cum pot strica un telefon, sau cel putin sa nu mai functioneze un timp! E un Nokia 2730... M-am gandit sa ii desfac displayul... Dar trebuie ceva rapid, cam 5 minute - 10!

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

De ce ai vrea sa strici un telefon? ia munceste tu pentru banii de pe telefon si sa vezi ce o sa vrei sa il strici.

| perladunarii a răspuns:

Sincer sa strici un Nokia e cam greu, in primul rand nu exista programe pentru un astfel de model sa zici ca ii ingreunezi functionalitatea! Daca nu te deraneaza sa il spargi putin poti incerca metoda prezentata anterior, contactul cu peretii, sau cu apa!

| Iamnotme a răspuns:

Arunca-l in WC sau da cu el de pereti tare laughing