| RoCosmin a întrebat:

Salut, am o intrebare care ma framanta de ceva timp. Vreau ca se blackfriday sa imi achizitionez fie un PC Gaming fie un PS3 si sunt foarte indecis... amandoua imi sunt utile, mai mult sau mai putin. Eu as vrea PS3 din cauza ca GTA5 este doar pentru cosole, deocamdata sper, dar si pe calculator exista o multimime de jocuri foarte tari.Si stiu ca pe calculator poti face mai multe chestii decat pe PS3, si ca rezista mai mult decat un PS3. Bugetul meu atunci va fi undeva la 2.500 RON... ce ziceti? PS3 sau PC Gaming?

As dori daca se poate niste raspunsuri serioase

PS: Poate ati observat ca eu sunt gamer :-) Si daca ati putea tine cont si de asta v-as ruga;-)

Multumesc foarte mult pe care sper va o sa le dati, astept :-D

Răspuns Câştigător
| 4BubaNeagra a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un PC, fiindca gta 5 o sa apara si pentru pc-uri, pluss ca un joc pentru PS costa mult, pe cand pentru pc, se pirateaza la greu, pe PS n`ai skype, fb, mes....etc. Parerea mea este sa-ti faci un PC pe piese, si n`ai sa regreti.(eu am ps2 si-l tin aruncat pe sub pat...)

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

PS 4, o sa poti face cam tot ce faci cu pc-ul.

| Stefxn a răspuns:

Uite intrebare seriosa: Iti iei PS3 fix cand apare PS4? Eu recomand PC.

| Marian_Alin_1995 a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi ps3. Adevarat ca pc-u are mai multe aplicati dar pe pc3 nu stai cu frica ca jocu x, y, z... nu iti merge happy