| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare foarte importantă. Dacă eu caut ceva pe TPU despre sex și apoi șterg istoricul căutărilor și al paginilor vizitate de pe google, există vreun risc să mai fi rămas ceva prin calculator (kooke-uri, de exemplu) care să mă trădeze?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MoraruN a răspuns:

Cel mai probabil nu. Uita-te prin termenii si conditiile/ Cookie policy sau privacy policy-ul lui TPU. Si de acum incearca Incognito daca nu esti sigur si nu vrei sa afle cineva.