| T7uk a întrebat:

Am o intrebare intrebatoare.As putea folosi camera mea foto/video pentru a vorbi cu cineva pe skype? Precizez ce este FujiFilm FinePix F480. Funda si voturi!

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salutari
Incearca, nu ai nimic de pierdut. Depinde de model, am reusit si cu foto/video, am reusit si cu smartphone.
Depinde de model, unele functioneaza perfect, altele doar sunet/doar video, altele deloc.
Cel mai simplu e sa incerci, degeaba zicem noi da daca tie nu-ti merge si invers.
Bafta

| hotnews a răspuns:

Stiam ca telefoanele mobile au in soft care te juta despre camera ta nu prea stiu daca functioneaza.

| didutu_6969 a răspuns:

Daca ai usb si ai un anumit driver la camera cred ca da, citeste toate instructiunile de utilizare ale camerei si instaleaza programele de pe cd-u original. SSucces!

| Andyy005 a răspuns:

Nu cred ca potithinking