| MihaiUser a întrebat:

Salut,am o întrebare legată de calculatorul meu.

De o vreme de timp PC-ul meu merge mai rău, nu știu de ce.

Chestia e când mă joc sau mă uit la video-uri (youtube), pentru câteva momente îmi merge normal după pentru 5 secunde se blochează. Praf nu am în calculator,viruși nu am, am anti-virus si mi-am instalat windos-ul de curând, placa video mi-am schimbat-o, rami am 3 gb și procesorul meu este Amd athlon (tm) 6000 64 X2 Dual core 3.01 ghz iar placa video Ati radeon hd 6450 1gb.

Ce să fac?

2 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Fa-ti un selftest cu un program ca sa vezi ce probleme ai. cred ca e de la ram cel mai probabil

| fnkreala a răspuns:

Incearca sa folosesti Ccleaner si vezi daca se vede vreo imbunatatire. pe procesorul ala nu incerca sa te uiti in FULL HD ca ala ar putea fi motivul.