| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o intrebare:
Pot juca Assassin's Creed 3, Far Cry 3, Battlefield 3, Call of duty MW3 si alte jocuri de genul asta pe laptop-ul acesta: HP Pavilion dv3-4350ez Renew/P-C i7-720QM (1. 6GHz)/13.3" LED/8GB/750Gb/ATI Radeon HD6370/WIN7 H PRM64

Răspuns Câştigător
| Gabi20CM a răspuns:

Da

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

In principiu da, n-ar trebui sa ai probleme

| Crizty a răspuns:

Sal,da merge sa le joci, Ok, bafta la jocuri.

| Florea_Marius_1995_FH5M a răspuns:

Fara probleme ca ai procesorul mare si se misca belea ca eu am procesor Intel core i3 si se misca assassin's creed 4 fara probleme dar acum depinde si de placa video cat biti are.

| drb a răspuns:

Pot juca asasin creed 3 cu:4ghz,windows 7, procesor de nividia geforge 210? Macar sa-mi mearga in reluare

| Florea_Marius_1995_FH5M a răspuns (pentru drb):

Nu are cum sa iti mearga in reluare cu placa nVIDIA geforce 210.