| enemircea39 a întrebat:

Salut,am o intrebare. Unde pot sa gasesc o pista de RC Drifting? Am cateva modele si caut o pista.
Rc Drifting inseamna sa ai niste masini cu telecomanda profesionale si sa faci drifting cu ele.Si va rog frumos sa imi spineti si de un magazin profesional,cu siguranta, daca stiti.

Răspuns Câştigător
| Chis_Bogdan_1968 a răspuns:

Pai un magazin este Hpi racing cel mai bun din Romania si pista nu este publica trebuie sa iti cumperi un spatiu si sa iti faci tu pista.Am si un Sprint 2 Drift Pro Edition si practic acest sport de 6 ani. Poti sa mergi cu masinuta la concursuri.