| anonim_4396 a întrebat:

Am o Led LG full hd cu diagonala 80, am si un suport usb.Intrebarea este cum pot pune filme,poze pe stick si sa mearga pe Led? Eu am incercat exact cum pun pe stick pe dvd player(pe asta merge)... Am bagat fimlul pe stick, am bagat in plasma si nu stiu cum sa intru acolo in stick, deci cum fac? FUNDA

1 răspuns:
| H3er a răspuns:

Vezi ca trebuie sa ai un buton "Source" Intri acolo si intri in usb sau cum ai tu numele la stick si gasesti acolo ce ai nevoie