| Ionutz_Akaelite_1990 a întrebat:

Am o simpla intrebare: acum cateva zile am achizitionat un televizor marca Samsung model UE28F4000AW fabricat in 2012 (este plasma, led). Am descarcat un film pe stick si l-am bagat in mufa USB a televizorului. Filmu merge dar subtitrarea nu apare in film. Televizorul are 3 categorii : filme, muzica si poze. Problema este ca nu stiu cum sa fac ca filmul sa aibe subtitrare, televizorul nu il gaseste. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

In calculator redenumesti subtitrarea cu exact acelasi nume ca si filmul: copiezi numele filmului iar la subtitrare ii dai redenumire, stergi actuala denumire si o paste-zi pe aia pe care ai copiat-o.