| Zebi a întrebat:

Salut, am o lucrare de diploma... vreau sa o scanez si sa o pun pe stick..cum fac?

Adica daca o scanez se poate face pdf?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, dar ai nevoie de un program de tipul ABBYY FINE READER si aici dai Scan to PDF. Numai bine!

| 0rlando a răspuns:

O pui pe scanner selectezi modul de scanare text și selectezi formatul în care vrei să salveze imaginea dacă nu este PDF prestabilit.

| odo89 a răspuns:

Alege din meniul acelui program instalat in pc odata cu driverul (pentru Canon este mp navigator) si alege din optiuni sa ti le faca pfd.