| timidd a întrebat:

Buna ziua imi apare la calculator daca vreau sa-l scanez e de bine?

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Scaneaza-l si o sa vezi daca are sau nu virusi.
Funda?

5 răspunsuri:
| Oanna96 a răspuns:

Da este de bine.asa ca scaneaza-l si vei scapa de virusi daca ai...Succes la scanat! funda?/

| Keyko a răspuns:

Scaneaza-l si termina odata. iti mai apare de la antivirus pe care il ai. eu am AVG si imi mai aparea. da oricum ar trebui sa scanezi din cand in cand calculatorul. daca iti apare mereu inchide fereastra.

| Ctmfresh28 a răspuns:

Da scaneaza-l ca iti arata toti virusi pe care-i ai in calculator

FUNDA?

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Da pentru ca ai virusi si trebuie neaparat happy.

| SteffGabyy a răspuns:

Este ceva normal, dupa o perioada de timp fiecare calculator trebuie scanat.