| Anonim2132 a întrebat:

Salut am o mare problema

Mi-am cumparat un Samsung smart tv full hd. 800de euro

Dar se vade ft urat.de ce?

Sa fie de la reciver eu am antena dolce si am reciver normal nu hd

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Levelstar a răspuns:

Daca zici ca Tv-ul este de 800 de euro si este HD, eu zic ca vina nu ar fi al lui, poate este de la reciver sau mai ales de la Antena! POTI suna la seriviciul DOLCE sa iti puna fibra optica la cablu si atunci se vede ''LACRIMA''
Eu am de la UPC si am fibra optica si se vede extrem de bine.

2 răspunsuri:
| Argelean a răspuns:

Salut! Antena dolce e invechita? Cheama pe cei de la dolce sa o schimbe. Poate sa fie si de la televizor poate asa e din fabrica trimite-l inapoi si ia altul in loc asa i s-a intamplat unui prieten.Bafta,funda?

| Anonim2132 explică:

Pe antena scrie hd