| PamPamPam0123 a întrebat:

Am o mica problema.Cand vizionez un anume videoclip apare o problema cu sunetul.Cand ma uit direct la video se aude bine, dar cand pornesc alta aplicatie sunetul se tot repeta si nu se intelege absolut nimic.Stie cineva din ce cauza si cum pot rezolva? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Maryo2014 a răspuns:

Da patesti, acest lucru din cauza la procesor e prea mic si cand al soliciti prea mult ia din sonor di vizionarea clipului si asa mai departe.