| denisTiky a întrebat:

Cum fac sa vad un video pe winamp? Cand pornesc un video imi da doar sunetul, nu pot sa vizionez acel videoclip. Ce sa fac?

FUDNA!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta si instaleaza K-Lite Codec Pack.
Reda fara probleme orice format video /audio popular cu propriul Media Player Classic, fara sa fie nevoie de vreo setare speciala.
Toate playerele si codecurile instalate inainte se vor dezinstala, dar daca se instaleaza altele dupa K-Lite, atunci acesta nu va mai functiona si pot aparea probleme la redare!

| GabiDumitrescu a răspuns:

NU mai folosi antichitatea aia de Winamp! E mort din noiembrie 2013, pentru numele sfintului cirnat! Ai o duzina de programe cu mult mai bune, care primesc update-uri constant, si tu folosesti panarama aia! Ia de exemplu si tu un GOM Player, PotPlayer, BSPlayer, samd.

| NLS a răspuns:

VLC player, GOM Player, POT Player, KM Player
Astea sunt playere video, nu un program de muzica mort de ani buni.
Ar mai fi ciudățenia de BS Player, dar nu - l recomand, fiindcă are nevoie de codec-uri (chiar și cele de baza).
Marea majoritate folosește VLC, power userii folosesc POT.

| tony30000 a răspuns:

Instaleaza vlc sau blsplayer. winamp-ul e depasit nu are codecuri..sau daca vrei inceaparat pe winampo instaleaza ac mega codecs