| catalynx a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu sunetul, cand ma uit la posturi tv online sau cand vizionez un videoclip pe youtube, sunetul imi merge sacadat cu mici intreruperi, cu partea video nu am treaba, merge perfect, dar cu audio chiar am o problema. Cum se poate rezolva aceasta problema?

3 răspunsuri:
| Rockerrockin a răspuns:

Aleex

| k1d0o a răspuns:

Instaleaza placa audio din nou daca nu, instaleaza windows 7 si iti instaleaza toate driverele tot si nu o sa mai ai probleme.

| alexandrumisu10 a răspuns:

Uita-te pe,, MY COMPUTER''si intra pe,, CONTROL PANEL"! Acolo gasesti optiuni pentru sunet.Da-i click acolo si regleaza-ti sunetul!