| alexbobo1212 a întrebat:

Salut, am o mica problema cu cardul meu SD. L-am avut intr-un telefon pe o perioada de timp, iar cand mi-am schimbat telefonul evident mi-am luat mutat si cardul pe celalalt telefon. Acum problema este ca in momentul actual pe vechiul telefon merge cardul, iar pe acesta pe care il am acum mi-l citeste pentru 30 de secunde si apoi nu mai merge. Multumesc!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Salvează tot ce ai pe el și formatează-l, apoi mai încearcă să vezi cum merge. Dacă tot nu vrea, pune altul, nou.