Întrebare recomandată | MaryyaAnutzy a întrebat:

am si eu o mica problema...am un telefon Lg kp501 si nu-mi citeste cardul si cand vreau sa-l bag in laptop tot nu mergea am incercat sa bag alt card in telefon si merge dar mie imi trebuie cardul meu.

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Du-te la Orange, sau de unde unde ai telefonul, si spune-i sa ti-l curete.(interiorul telefonului)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai e bun cardul, e clar din moment ce alt card merge si al tau nu merge, ce-l mai bine ar fi sa cumperi una noua nu sunt scumpe de loc http://www.compari.ro/carduri-memorie-c3157/micro-sd/

| neergaby a răspuns:

Poate s-a ars, cauta un service si vezi daca se pot recupera datele de pe o memorie flash.