| Adryan17 a întrebat:

Am o mica problema in photoshop cs 5: nu pot crea o fila noua, iar unele poze nu le pot adauga in photoshop pentru a le edita. Mentionez ca unele din acel poze le-am modificat inainte. La alt prieten merg acele poze...am reinstalat photoshopul si am folosit si cmanda de reset! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ea0doar0ea a răspuns:

S-ar putea sa fi intrat un virus in acele poze, iar photoshop-ul il vede si de aia nu merge. Sau s-ar putea sa fie si de la windows. Icearca sa il deschizi si sa il ichizi la fiecare poza*(photoshopul)* Daca te ajuta, ma ajuti si pe mine cu o fundita?

| Adryan17 explică (pentru ea0doar0ea):

Nu mai stiu daca am reusit, oricum multambig grin

1 răspuns: