| ExtremBoy1 a întrebat:

Am o placa de baza AsRock H81M-VG4 (http://www.asrock.com/mb/Intel/H81M-VG4/) si as vrea un raspuns clar daca aceasta suporta alte placi video, nu doar NVIDIA.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suporta orice placa video, dar avand in vedere ca ai slot pci e x16 placa va fi limitata de MB daca e x20 sau x30

1 răspuns:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Cat timp are un slot pci e x16 uporta orice placa video. Bine pentru placi mai puternice iti trebuie sursa mai mare dar in general da.