| Kennedy66 a întrebat:

Am o placa de baza: Asus P4P800 SE, 1 Socket 478, (5PCI, 1 AGP, 1 WiFi) si as vrea sa stiu ce placa video (512mb sau 1024mb) mi s-ar potrivi la aceasta placa de baza! Va multumesc!

4 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Una pe slot AGP(cam vechi), asta conteaza, ca o vrei de 512(mai ieftin) sau 1024(mai scumpa si mai buna)...tu decizi, sunt banii tai laughing

| razvyx a răspuns:

1024 ti s-ar potrivi fara probleme insa acum depinde si de banii...de care dispui

| Kennedy66 explică:

Ma refeream la ce tip de placa video(caracteristici) nu neaparat memoria