| vlagnar99 a întrebat:

Salut, am o placa de retea si vreau sa aflu ce fel de placa e si de unde sa downloadez driverul

Răspuns Câştigător
| andyrubia a răspuns:

Descasca de pe google everest home edition... programelul asta iti spune tot ce contine pc-ul tau: placa de baza, placa de retea, drivere etc! iti sugereaza si ce componente ale pc-ului ar trebuit updatate

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E un program super, Everest, il gasesti pe net, il instalezi, si iti arata tot ce ai in computer, si iti da si adrese de net pentru drivere.

| Evolution a răspuns:

Trebuie să scrie pe ea sau cel care ti-a dat-o să îţi zică cum se cheamă happy

| vlagnar99 explică:

Scrie JX-518

| vlagnar99 explică:

Merci,da m-am descurcat

| vlagnar99 explică:

Pai pe ala l-am luat, si mi-a aratat tot, dar am gasit un cd la cineva cu un drive, ca everest ma ducea intr-un link care nu exista